Pôrod vo vlastnej sile 

on-line kurz predpôrodnej prípravy v súlade s princípmi prirodzeného pôrodu

so začiatkom 20.3.2023

Teraz môžeš vstúpiť za výhodnú cenu!

- máš pocit, že z pôrodu si chceš odniesť oveľa viac ako vetu "Buďte rada, že máte zdravé dieťa"?

- cítiš, že sa to dá ináč?

- vieš si predstaviť, že pôrod môže byť nádherným zážitkom?

- si ochotná prevziať zodpovednosť za seba a svoje dieťatko a vstúpiť do vlastnej sily, vďaka ktorej dokážeš porodiť a cítiť sa ako BOHYŇA?

Často počúvam pôrodné príbehy žien, ktoré sú plné strachu, sklamania, pocitov zlyhania. Príbehy, v ktorých sa žienky často nevedomky stavajú do role obete a z pôrodu si odnášajú traumu a presvedčenie, že ďalšie dieťa neprichádza do úvahy. Niekedy tieto hlboké zranenia vedú ženy k tomu, aby hľadali iné možnosti. Niekde v hĺbke duše tušia, že musí byť aj iná cesta...

 


Samozrejme sa dá pôrod zvládnuť ináč. A mnohé úžasné žienky, s ktorými som mala tú česť pracovať, sú toho dôkazom. 


Ja sama som prežila nádherný, vyživujúci a uzdravujúci tretí pôrod. Udial sa doma a prebehol v obrovskej dôvere v moje vlastné telo a v schopnosti samotného bábätka. Bol to pôrod, kedy som sa naprosto odovzdala ŽIVOTU so všetkým, čo k nemu patrí - vrátane smrti. Hlboké precítenie toho, že nelipnem na živote ako takom a prijímam smrť viedlo k tomu, že som cítila veľmi silné napojenie na niečo, čo presahuje akékoľvek rozumové chápanie.

Úplne ma opustil STRACH a prišlo uvedomenie, že v každom okamihu budem VEDIEŤ, čo sa so mnou alebo s bábätkom bude diať. Rozum a logika išli komplet do ústrania, uvoľnili miesto LÁSKE, dôvere, otvorenému srdcu. 

Bol to ale až tretí pôrod, ktorý bol pre mňa takto hlboko transformačný. Z prvého pôrodu som si odniesla pocit neschopnosti postaviť sa za seba, chrániť svoje dieťa. Odovzdala som sa do rúk cudzím ľuďom s istotou, že ONI vedia, čo majú robiť...

Vďaka šesťhodinovému odľúčeniu od novonarodenej zdravej dcérky som vnímala obrovskú priepasť medzi nami, ktorú v určitých situáciách, žiaľ, cítim ešte aj dnes. S druhým tehotenstvom som už vedela, že to musí ísť ináč. Začala som hľadať informácie, pripravovala som sa na pôrod. Ostávalo vo mne ale príliš veľa strachov, ktoré mi nedovolili prevziať za seba plnú zodpovednosť. Pôrod bol oveľa lepší, priorita bola, aby mi nikto nezobral druhú dcérku, čo sa aj podarilo. 

Ešte stále som ale neobjavila to, čo robí z pôrodu ozajstný zážitok, ktorý dodá žene silu po zvyšok života. Veľký posun nastal po dvoch spontánnych stratách bábätka v prvom trimestri. Konfrontácia so smrťou. Smútok, žiaľ, bolesť. Fyzická a najmä tá na duši. Uvedomenie, že sa to naozaj deje. Naplno odžité u tretieho pôrodu. Pretransformované do toho, o čom píšem vyššie...

Prevzatie plnej zodpovednosti. Za všetko, čo sa mi deje. Tým som sa mohla otvoriť VNÚTORNEJ SILE, ktorú má v sebe každá z nás. 


Toto všetko mi poriadne rozhádzalo priority. Prirodzené pôrody ma naprosto fascinujú. Až tak, že som sa rozhodla stať sa dulou.  S pokorou a láskou sprevádzam ženy tehotenstvom aj pôrodom, podporujem ich v šestonedelí.  Je nádherné vidieť inú ženu porodiť v jej vlastnej sile. Vidieť ako sa rozžiari, keď si k sebe privinie novonarodené bábätko a vie, že tento krásny a veľmi silný zážitok si v sebe ponesie po celý život. 

Každá z nás je iná, každá máme iný životný príbeh, do materstva vstupujeme s rôznymi skúsenosťami a z rôznej úrovne vedomia. Všetky ale chceme u pôrodu zažívať rešpekt a úctu, prijatie, ľudskosť, empatiu. 

Najprv ale toto všetko musíme dať sebe samej. Až potom nám to môžu dávať aj druhí.

Preto je tak dôležité prevzať zodpovednosť, vystúpiť z role obete a vstúpiť do vlastnej sily. Až vtedy sa začnú veci meniť. Nikto to za nás neurobí.

Ako Ti tento kurz môže pomôcť?

 • Zdravé prežívanie tehotenstva
  Dozvieš sa kopu informácií, ako si tehotenstvo užiť, ako sa naladiť na bábätko, ako sa starať o svoje telo aj o svoju dušu. Popracuješ na svojich strachoch, naučíš sa relaxačné, uvoľňujúce a vizualizačné techniky. Naučíš sa riešiť drobné tehotenské zdravotné problémy prírodnou cestou.
 • Pochopenie pôrodného procesu
  Preberieme celý pôrodný proces od začiatku - spustenie pôrodu a ako to spoznať, čo všetko môžeš očakávať, ako čo najlepšie zvládnuť prvú dobu pôrodnú tak, aby si sa počas nej napojila na svoje vnútro a telo. Povenujeme sa pôrodným polohám, úľavovým technikám, fyziológii pôrodu - všetko v súľade s prirodzeným pôrodom.
 • Prečo sprievodná osoba?
  Povieme si o dôležitosti blízkej osoby u pôrodu, o výhodách prítomnosti partnera a výhodách duly. Naučíš sa napísať si pôrodný plán, ale tak, aby naozaj slúžil Tebe samotnej. A pretože máme v pôrodniciach situáciu akú máme, budeme sa zaoberať aj tým, ako to v prípade nutnosti zvládnuť úplne sama, bez sprievodnej osoby.
 • Chvíľa bezprostredne po pôrode
  Tu bude témou bonding a všetko, čo k nemu patrí, pôrod placenty a začiatok dojčenia.
 • Ako zvládnuť šestonedelie
  Obrovsky dôležitou súčasťou prerodu ženy v matku je šestonedelie a jeho bezproblémový priebeh. Naučíš sa, ako sa o seba starať, ako ošetrovať prípadné poranenia. Pozrieme sa na dojčenie a fyzický kontakt s bábätkom.

Áno, vďaka informáciám a technikám, ktoré sa spolu naučíme, môžeš naozaj zažiť pôrod vo vlastnej sile. Predstav si samu seba, ako prežívaš svoj pôrod. Ako si plná pokoja, ukotvená v prítomnosti, podporovaná milými ľuďmi. Presne vieš, čo sa s Tebou deje a nechávaš sa viesť. Počúvaš svoju intuíciu a si v dôvere. VIEŠ, že celý svet je v danú chvíľu v poriadku.

Aké to je, keď zrazu držíš v náručí svoje dieťatko? Nacíť si tie pocity, emócie. Pozeráš sa mu do očí a vidíš v nich všetku múdrosť Vesmíru. Je Ti jasné, že Ťa dokonale pozná. Pozná cestu, ktorú si si prešla a ľúbi Ťa od samého začiatku nekonečnou, bezpodmienečnou láskou. Život už nikdy nebude ako predtým. Si MAMA.

Vnímaš pôrod ako dar, ako zdroj obrovskej sily. Dokážeš načúvať svojej intuícii a Tvoje srdce prekypuje Láskou.

 

Aká je cena kurzu "Pôrod vo vlastnej sile"?

Celý kurz "Pôrod vo vlastnej sile" prebieha po dobu troch týždňov. 1x týždenne so začiatkom v pondelok  Ti pošlem e-mail so súborom videolekcií, v ktorých nájdeš prehľadne rozdelenú tému daného týždňa. Videá si samozrejme môžeš pozrieť kedykoľvek podľa vlastného časového harmonogramu, môžeš si ich púšťať opakovane a všetky videá Ti ostávajú. Nasledne vždy v piatok si dáme živé vysielanie v uzavretej fb skupine, ktorá bude súčasťou kurzu. Tu zodpoviem všetky prípadné otázky.

  Po celú dobu kurzu Ti budem k dispozícii v uzavretej fb skupine a budem odpovedať na Tvoje otázky alebo prípadné problémy. Samozrejme bude priestor pre vzájomné zdieľanie. Budeme si tak vzájomne vymieňať skúsenosti a zároveň spoločne hľadať riešenia. 


Čo na kurz hovoria ženy, ktoré ním prešly?

"Na kurz Pôrod vo vlastnej sile som natrafila náhodne, keď som hľadala dulu k pôrodu. Nakoniec som si zaplatila aj kurz aj vybrala dulu k pôrodu. Nakoľko Stanka je veľmi príjemná žena, profesionálka a je vidieť, že svoju prácu robí s láskou. Pre mňa ako prvorodičku bol kurz veľmi zaujímavý a poučný a som naozaj rada, že som ho objavila. Určite mi zodpovedal veľa otázok a aj ma celkovo upokojil. Zo Stanky ide veľká pozitívna energia, ktorá vás jednoznačne povzbudí a dodá silu. Aj keď samotný pôrod musí každá žena zvládnuť sama, určite tento kurz je jeden z tých, ktoré sa oplatia pozrieť. Ja som síce prvorodička, tak neviem posúdiť, ale rozhodne ho odporúčam aj ženám, ktoré už rodili a majú napríklad nepríjemnú skúsenosť z pôrodu. Pre mňa je už motivačný samotný názov Pôrod vo vlastnej sile. Stanka je žena s veľkým Ž, kedykoľvek som mala nejakú otázku, vždy mi čo najrýchlejšie odpísala a snažila sa ma upokojiť, nájsť riešenie. Je vidieť, že sa pohybuje priamo v praxi. Ďakujem!" - MONIKA M.

"Ženy, Stanku môžem len a len odporučiť. Je to žena s veľkým srdcom, chápajúca, vnímavá, žena na ktorú sa môžete spoľahnúť. Moja cesta k druhému bábätku bola veľmi bolestivá a chcem odkázať aj iným ženám, ak potrebujete pomôcť a podporiť počas tehotenstva a pôrodu, určite odporúčam Stanku. Žial, naše zdravotníctvo je aké je, ale našťastie sú tu ľudia ako Stanka. Je obrovskou pomocou a hlavne oporou. Je to žena, ktorá rozumie vám a vašim potrebám. Som šťastná, že sa stala na určitú dobu súčasťou môjho života. Patrí jej obrovská vďaka. - LUCIA I.

Kurz teraz ponúkam za skvelú cenu 75 eur.

Za 75 eur získaš naozaj kompletnú a ucelenú predpôrodnú prípravu, odpovede na Tvoje otázky a 3 týždne mojej podpory. 

 ďalej získavaš bonusy:

- vzor pre vypracovanie pôrodných prianí

- bonusové video - akú dôležitú úlohu môže mať partner pri pôrode?

- pre ženy z minikurzu "Ako zvládnuť pôrod" zľava do 13.3. - použi zľavový kód:)

Cenu som spravila priaznivú, ale zároveň takú, aby vstúpili iba tie, ktoré sú naozaj rozhodnuté a motivované vziať pôrod do svojich rúk a sú si vedomé sily, ktorá sa v nich ukrýva. 


 Možno si povieš, že porodiť svoje bábätko zvládneš aj sama, bez kurzu, tak ako tisícky iných žien. Nepochybne máš pravdu, samozrejme si môžeš nájsť svoj vlastný spôsob ako prežiť krásny pôrod. V tomto kurze ale získaš viac.

- Naučíš sa lepšie vnímať  a uvoľňovať svoje telo, aby dokázalo krásne spolupracovať. Ukotvíš sa viacej v prítomnosti, naladíš sa na svoje bábätko a nacítiš si komunikáciu s ním.

- Naučíš sa pracovať so strachom, čo je naozaj kľúčové, ak má pôrod prebehnúť hladko.

- Osvojíš si cenné techniky a triky, ktoré sú použiteľné aj v bežnej pôrodnici a vďaka ktorým si uľahčíš pôrod a aj komunikáciu s personálom pôrodnice

- Dozvieš sa, ako sa o seba starať počas šestonedelia, aby sa Tvoje telo po pôrode zotavilo a čo najskôr sa zahojili prípadné poranenia 

Možno Ťa aj napadá, či to naozaj všetko zvládneš a dokážeš porodiť bez problémov, či budeš schopná stráviť čas do pôrodu bez zbytočných obáv z toho, ako to dopadne...

- Samozrejme, 100% záruku Ti nedám. Ako som písala, každá sme iná, máme inú životnú cestu. Pôrod je obrovský transformačný zážitok a zároveň sa pri ňom vie vyplaviť kopa uložených emočných blokov a tráum, o ktorých sme možno už ani netušili, že sa niekedy stali. Majú ale veľký vplyv na priebeh pôrodu. Som si ale istá, že po tomto kurze budeš takéto situácie vidieť ináč.

Aj keby Tvôj pôrod nedopadol úplne podľa Tvojich predstáv, nebudeš sa obviňovať. Pretože sa naučíš preberať zodpovednosť. Naučíš sa súcitu a vďačnosti voči sebe samej. Pretože - úžasná a silná žena si už teraz. Stačí si to iba uvedomiť. V tomto kurze získaš maximálnu podporu. Moju aj celej skupinky. Na mnoho vecí zmeníš názor. Niektoré veci začneš robiť ináč. A to všetko sú krôčiky na Tvojej ceste, vďaka ktorým budeš sa Tvoj život bude meniť.

 

Prihlás sa na kurz "Pôrod vo vlastnej sile" TERAZ.

Využi tejto super príležitosti a dopraj si kompletnú prípravu k pôrodu za naozaj jedinečnú cenu!

Vykroč so mnou v ústrety Bohyni, ktorá sa v Tebe ukrýva. Dopraj sebe a svojmu dieťatku možnosť zažiť pôrod, ktorý si obaja uchováte v srdciach navždy. Teším sa na Teba!