Stiahnite si eBook zadarmo

Tehotenstvo ako šanca k objaveniu vnútornej sily

Tehotenstvo. Ako ho chcete prežívať? S obavami, strachom, prianím nech už je to za Vami? Alebo si chcete vychutnať každý jeden deň, venovať sa sebe, cítiť hlboké napojenie na bábätko, veriť svojmu telu?

ČO V EBOOKU NÁJDETE?

 • inšpiratívny príbeh
  - prečítate si príbeh o mojich tehotenstvách, moju nie vždy ľahkú cestu k tomu, aby som tehotenstvo konečne vnímala ako obdobie plné pozitívnej energie, hlbokých vjemov a vnútornej sily
 • obdobie pred počatím
  - dozviete sa, ako pripraviť telo aj dušu na tehotenstvo a ako začať žiť viac v prítomnosti
 • 1. trimester
  - čo robiť v tomto krehkom období, ako pracovať s pocitmi a strachmi pomocou jednoduchých cvičení
 • 2. a 3. trimester
  - naučíte sa meditačné uvoľňujúce cvičenie, pomocou intuitívnej kresby sa skúsite spájať s Vaším bábätkom, ukotvíte sa v TU a TERAZ

Rešpektujeme vaše súkromie a nikdy vám nebudeme posielať spam.

Čo o eBooku hovoria čitatelia? 

EBook jsem přečetla jedním dechem. Díky němu jsem zavzpomínala na vlastní těhotenství a porody. Uvědomila si tu vnitřní sílu a spojení mezi děťátkem v bříšku a maminkou. Krásné počtení pro nastávající maminky, které se chtějí naladit na vlastní tělo, pocity a nový život, který roste v jejich bříšku.

Hanka - porodní asistentka, www.hankanovakova.cz

Chcela by som Vám vyjadriť vďačnosť a pochvalu na tento Ebook. Je krásne napísaný, páči sa mi aj graficky a veľmi veľa som sa dozvedela aj napriek tomu, že nemá ani 20 strán a je zadarmo. Ďakujem!

Alžbeta G.